Bambaşka Bir İtalya - Dolomitler Fotoğraf Turu 7-11 Ekim 2017

Bambaşka Bir İtalya - Dolomitler Fotoğraf Turu 7-11 Ekim 2017

*** BU TURUMUZA KAYITLARIMIZ KAPANMIŞTIR. GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ YOĞUN İLGİDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. *** Bugüne kadar böylesini görmediniz! UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki muhteşem Dolomitler'i keşfe gidiyoruz.

1. Gün - 7 Ekim 2017 Cumartesi

Türk Hava Yolları ile Saat 09:40’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Milano’ya uçuyoruz. Saat 11:45’de Milano’ya vardıktan sonra bizi karşılayacak olan aracımıza biniyor ve Avrupa'nın en büyük dağ platosu, Dolomitler'in kalbi Alpe di Siusi'ye doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık dört saatlik yolculuktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Sonrasında serbest zaman. Konaklama: Compaccio, Alpe di Siusi.

2. Gün - 8 Ekim 2017 Pazar

Gündoğumunda Dolomitler'in en önemli dağ grubu Sassolungo'yu bütün ihtişamıyla fotoğraflıyoruz. Otele dönüşümüzde kahvaltının ardınandan serbest zaman. Öğleden sonra, Dolomitler'in tartışmasız en fotojenik bölgesine, Val di Funes'a geçiyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Günbatımında, bugüne kadar gördüğünüz en güzel manzarayı - bu konuda çok iddialıyız :) - Odle dağ sırasını fotoğraflıyoruz. Konaklama: Val di Funes.

3. Gün - 9 Ekim 2017 Pazartesi

Gündoğumu yine Val di Funes'da, ancak bu sefer başka bir noktada. Kadrajımızda, sırtını Odle dağ grubuna dayayan San Giovanni Kilisesi olacak. Otele dönüşümüzde kahvaltının ardından serbest zaman. Öğleden sonra San Genesio Köyü'nde günbatımı için Güney Tirol'e hareket ediyoruz. Santa Barbara Kilisesi'ni fotoğrafladıktan sonra otelimize dönüyoruz. Konaklama: La Val.

4. Gün - 10 Ekim 2017 Salı

Güney Tirol'de San Genesio Köyü'nde, başka bir noktadaki gündoğumunun ardından kahvaltı için otelimize geçiyoruz. Kahvaltının ardından, Domenico Zappaterreno'nun "Braies Gölü'nü görünce, cennetin dünyadan daha güzel olduğuna inanmak zor" dediği 1,496 metre yükseklikteki Lago di Braies'e doğru yola çıkıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz ve sonrasında serbest zaman. Konaklama: Braies.

5. Gün - 11 Ekim 2017 Çarşamba

Gündoğumunda İtalya'nın en fotojenik göllerinden Lago di Braies'i fotoğraflıyoruz. Otele dönüşümüzde kahvaltının ardından havaalanına doğru yola çıkıyoruz. Türk Hava Yolları ile Saat 14:15'de Venedik Marco Polo Havalimanı’ndan İstanbul’a uçuyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış saatimiz 17:40.

Tur Ücreti

  - İki kişilik odada kişi başı 1,050 Euro.

  - Tek kişilik oda farkı 190 Euro.

Katılımcı Sayısı

  - Katılımcı sayısı 16 kişi ile sınırlıdır.

Fiyata Dahil Hizmetler

  - 4 gece konaklama.

  - 4 kahvaltı ve 4 akşam yemeği.

  - Tur boyunca tüm transferler.

  - Gezi kitapçığı.

  - Photoshop workshopları.

  - Seyahat sigortası.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  - İtalya gidiş-dönüş uçak bileti.

  - Schengen vizesi.

yukarı çık